Hotely

Ansicht

Hotel Zlatý lev Žatec

Hotel „Zlatý lev“

43801 Žatec, Oblouková 228

Hostům je k dispozici 27 luxusních pokojů pro ubytování, non-stop recepce s kvalifikovaný personál (AJ, NJ, RU), Kongresové centrum (Svatební hostiny, narozeninové párty, buffet raut, catering, expo), masáže, pivní lázně, Wellness a restaurant.

Mimo jiné můžete využít kancelářské služby, roomservis, praní a žehlení prádla, free WiFi (pouze recepce), internet na pokoji, budíček po telefonu, hlídání dětí, hotelový sejf, konferenční služby a taktéž hlídané parkoviště.

Homepage: www.zlaty-lev.cz

Hotel U hadaHotel & Restaurace „U Hada“

43801 Žatec, náměstí Svobody 155

Hotel se nachází v historickém centru královského města Žatec, známé chmelařské oblasti. Hotel vznikl rekonstrukcí měšťanského domu postaveného v r.1235 se zachováním původních materiálů.

Hotelové pokoje jsou vybaveny telefonem, televizorem (satelit) a chladničkou.

Restaurace a klubový prostor s českou i mezinárodní kuchyní. Jídelníček obsahuje široký výběr salátových mís, těstoviny, steaků a speciality z ryb.

Homepage: www.hotel-zatec.cz

Email:hoteluhada-zatec@seznam.cz

Homepage: www.zatec-hotel.cz

.

hotel cerny orelHotel Černý Orel

43801  Žatec, Kruhové náměstí 233

 

Nově zrekonstruovaný Hotel Černý Orel v samém historickém centru města Žatce Vám nabízí ubytování ve všech kategoriích.

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny televizory, chladničkami, vlastní koupelnou, WC a internetovou přípojkou. Hotel Černý Orel se nachází na Kruhovém náměstí 233. Zvláštností tohoto náměstí je velký pivní sud uprostřed křižovatky, který dokládá, že je Žatec hlavní město chmele a piva. Hotel, který je v těsné blízkosti tohoto sudu, má své vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem. V hotelu je kongresové centrum, ve kterém lze pořádat různá školení, propagace, konference…

Homepage: www.hotelzatec.cz

Email: hotelzatec@hotelzatec.cz

.

zpět na úvodní stránku